Naujienos

UAB „Vedautos autotransportas", kurios gyvavimo ištakos skaičiuojamos jau nuo 1992 m., keičia savo firminį įvaizdį, pradėdama naują etapą ir tikėdamasi sėkmingų permainų bendrovėje bei tolesnio perspektyvaus bendradarbiavimo.

Šuo metu atnaujiname automobilių parką. Esame įsigiję naujų vilkikų.

Kviečiame pasitikėti ir patikėti savo krovinius profesionaliam partneriui!

Administracija

logo


logo2013

2013 m. birželio 4-7 d. mūsų kolektyvas lankėsi Vokietijoje, Miunchene vykusioje transporto ir logistikos parodoje „Transport Logistik 2013″. UAB „Vedautos autotransportas″ eksponavo savo stendą ir su pagrindiniu partneriu - UAB „Tenta & Service″ - susitiko su esamais ir potencialiais klientais bei pristatė kompanijų teikiamas paslaugas.

Dalyvaudama parodoje UAB „Vedautos autotransportas" siekė populiarinti savo prekės ženklą Europos rinkoje.

Teikiame šias paslaugas:

Krovinių gabenimas į/iš Vakarų ir Rytų Europos Šalių (Lenkija, Vokietija, Belgija, Olandija, Prancūzija, Liuksemburgas, Austrija, Italija, Ispanija, Portugalija, Latvija, Estija, Rusija, Baltarusija). Patyrusi vadybininkų komanda užtikrins krovinio pristatymą greitai, tiksliai ir kokybiškai. Įmonėje įdiegta transporto valdymo sistema leidžia matyti transporto maršrutą ir tikslią krovinio buvimo vietą bet kuriuo paros metu. Galimybę matyti krovinių judėjimą suteikiame ir savo klientams.

  •  
 
2010 © Vedauta.lt   Ukmergės g. 19, Jonava, tel.: (8 349) 7 71 00, fax.: (8 349)7 71 09, e-mail: biuras@vedauta.lt    
Sprendimas: Reception IT