Apie įmonę

apdov_-_Copy

UAB „Vedautos autotransportas" įkurta 1996 m. liepos 4 d. Įmonė dirba krovinių gabenimo srityje vietiniais bei tarptautiniais maršrutais, yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava" bei Kauno vežėjų klubo asociacijos narė.

Kompanijos šūkis - visada priekyje, visada su Jumis!

Pagrindinis tikslas - patikimai ir greitai gabenti užsakovų krovinius.

Šiuo metu įmonės automobilių parką sudaro Vakarų Europoje pagaminti vilkikai bei užuolaidinės ir tentinės puspriekabės. Visos transporto priemonės atitinka Euro-3 ir Euro-5 sertifikatų reikalavimus. Visos transporto priemonės turi galiojančius sertifikatus vežti pavojingiems kroviniams, o vairuotojai-ekspeditoriai yra baigę pavojingų krovinių gabenimo kursus. Kliento pageidavimu krovinį gali vežti du vairuotojai, su kuriais ryšio pagalba susisiekiame bet kuriuo paros metu.

Turimi sertifikuoti vilkikai žymiai išplėtė gabenimų geografiją. Krovinius vežame į/iš daugelio Vakarų ir Rytų Europos šalių (Lenkija, Vokietija, Belgija, Olandija, Prancūzija, Liuksemburgas, Austrija, Italija, Ispanija, Portugalija, Latvija, Estija, Rusija, Baltarusija). Dirbame ir kitose Europos šalyse. Gabename krovinius ir nuosavomis, ir užsakovo puspriekabėmis.

Mūsų bendrovėje dirba patyrę transporto specialistai, kurie suteiks Jums informaciją lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Informaciją galime pateikti klientui patogiausiu būdu – telefonu ar elektroniniu paštu.

Mes vertiname klientų pasitikėjimą, kurį įgijome per daugiametę patirtį. Galime džiaugtis, kad daugelis klientų tapo mūsų partneriais. Palaikome su jais glaudžius ryšius bei užmezgame naujus, taip pat vystome naujas tarptautinių gabenimų kryptis.

 

 

 


head_tl_logo_de

 
2010 © Vedauta.lt   Ukmergės g. 19, Jonava, tel.: (8 349) 7 71 00, fax.: (8 349)7 71 09, e-mail: biuras@vedauta.lt    
Sprendimas: Reception IT